KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Träsnitt 3992585
nr 399 2585
Träsnitt
3st, Japan, 1800-tal, 36x25
Utrop:
300 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 6 mars 2006
300 kr
1.200 kr
500 kr
600 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
ledande budet*